top of page
  • תמונת הסופר/תTal Levy Cohen טאל

מאדים משתלב עם נפטון - חיפוש נפשי



מאמר שתרגמתי, מתוך האתר Moon Omens – סימני ירח, שמדבר על האנרגיות של השבוע האחרון והשבוע הזה:


מאדים הולך בדיוק להשתלב עם נפטון ב 20 ° 56 ′ של מזל דגים ב 13 ביוני: יישור קוסמי זה קורה רק כל שנתיים. כאשר מתקיימים צירופים, האנרגיות של כוכבי הלכת המעורבים מתמזגות: הן פועלות כאחת.

השילוב מתרחש בסימן מזל דגים, הבית הטבעי של נפטון. מזל דגים מזמין אותנו בתחום של נצחיות: סימן זה עוסק באמון וכניעה לאהבה, לרוח, לשלמות הרגע הנוכחי. באופן מקורי, במזל דגים אין שום פעולה: זו הסיבה שנוכחותו של מאדים כאן מציעה לנו אתגר מעניין.


מאדים מחבר את נפטון: רוקדים מתחת למים


ניתן להשוות את התחושה של קשרים של מאדים-נפטון לריקודים מתחת למים. כשאנחנו צפים, הכל נראה מטושטש, צלילים מעוותים. יש בלבול בסיסי בתחום התחושתי אך יחד עם זאת אנו מרגישים מוגנים ומטפחים. מתחת למים אנו חווים רכות, עדינות, חופש תנועה שלא היה אפשרי אחרת.


מאדים הוא דחף טהור, תשוקה ופעולה. הוא חד וישיר: כוכב לכת זה מייצג תנועה קדימה אינסטינקטואלית. האנרגיה שלו אינדיבידואליסטית: היא מלמדת אותנו להתמודד עם סכנה, לקחת סיכונים, לעמוד בעצמנו. מאדים הוא איך אנו עושים דברים, כיצד אנו עונים על הצרכים שלנו באופן עצמאי, זה דוחף אותנו להתחזק ולהיות אוטונומיים.

ניתן להגדיר את נפטון כרחם הקוסמית. זה לא כוכב לכת שאנחנו יכולים להבין עם חשיבה לינארית: הוא מייצג את הלא מודע הקולקטיבי, את הגוף הרגשי הקולקטיבי שלנו. זה קשור למיסטיקה, להתעלות, לפוטנציאל אינסופי וחסר גבולות. נפטון שולט ברגישות נפשית, בחלומות ובאמפתיה. זוהי אהבה טהורה ללא תנאי והיא מייצגת את תמצית הליבה של כל מה שקיים.


חיפוש נפש


מי אני? לאן אני הולך? מה הנפש שלי באמת רוצה? מהי ההגדרה האישית שלי להצלחה? מה מגשים אותי וגורם לי להרגיש חי? אלה עשויות להיות חלק מהשאלות שרבים מאיתנו מנסים לענות ברגע זה.


כאשר האש של מאדים פוגשת את מי נפטון, מה שאנחנו מקבלים זה הרבה אדים. בערפל יתכן ואנחנו לא רואים הרבה מסביבתנו או שנדע לנו מושג ברור מה עומד לפנינו: אנו מוזמנים לסמוך ולהאמין ביקום. איפה שאנחנו נמצאים זה בדיוק המקום שאנחנו צריכים להיות.


בתנאים אלה אנו יכולים בקלות לחוות תחושת חוסר התמצאות ובלבול ביחס לרצונותינו ולכיוון החיים שלנו. אנו עדים לאירועים שמעבר להבנתנו המוחית, המגבירים את הכאוס הרגשי שכולנו עוברים כקולקטיב. התחושה שאבדה בזמנים של אי ודאות היא טבעית: זה לא משהו להתבייש בו.


מאדים מחבר את נפטון: ניווט באוקיאנוס של רגשות


כאוס ובלבול יכולים להיות בונים, הם יכולים להוות זרזים ליצירתיות. אם נבין את האנרגיות הללו, נוכל לשנות אותם באלכימיה לטובתנו הגבוהה יותר.



מזל דגים ונפטון הם השליטים הטבעיים של אמנות, מוסיקה, מחול, שירה ודמיון: כל כלי שמאפשר לנו לבטא את רגשותינו באופן יצירתי יכול להיות מפתח ליצירת המרב מהמעבר הזה.


מאדים מאפשר שילוב של הגוף הפיזי במשחק: באמצעות תנועה יש לנו אפשרות לשחרר אנרגיות עומדות, לתעל את הכעס שלנו באופן קונסטרוקטיבי ולעבד רגשות מודחקים. יתר על כן, זה מזכיר לנו את החשיבות של כבוד עצמי, של אמירת "לא" בעת הצורך: מאדים מאפשר לנו לטעון לעצמנו, לשים גבולות בריאים במקום.


להיפטר מהסחות דעת


תחושת העייפות שאנו חווים עשויה לעזור לנו להתוודע למה שמנקז או מסיח את דעתנו. מאדים ונפטון יוצרים ריבוע לשמש בבני מזל תאומים: היבט זה מזכיר לנו את החשיבות של להיות מודע למה שמזהם את שדה האנרגיה שלנו ומקטין את התדר שלנו. זה מזמין אותנו להבחין בכמות ובסוג המידע שאנחנו צורכים, לשקף את מה שאנחנו מאמינים בו.


ההרמוניה בין מאדים לנפטון במזל דגים ויופיטר ופלוטו במזל גדי מזכיר לנו לקרקע ברגע הנוכחי ולהימנע מחלומות יתר בהקיץ, מכיוון שזאת יכולה להיות דרך לברוח ממה שקורה סביבנו.

שיקול דעת טוב וחשיבה ביקורתית הם מכריעים במהלך מעבר זה, מכיוון שאנו נוטים להתרשם יותר ורגישים להונאה כאשר האנרגיה הנפטונית חזקה.


יישור החלומות שלנו עם המציאות


נפטון הוא כוכב הלכת המיסטי ביותר של מערכת השמש. מעברי נפטון מגבירים את הפנטזיה והרגישות שלנו: בימינו החלומות שלנו יכולים להיות חיים במיוחד, האינטואיציה שלנו התגברה. זה הזמן הטוב ביותר לנהל יומן חלומות ליד מיטתך או להקליט את החלומות שלך ברגע שאתה מתעורר: הם עשויים להכיל הודעות חשובות מתת המודע שלך.



הקשר מאדים-נפטון במזל דגים מייצג הזמנה ליישר את החלומות שלנו עם המציאות, ולשחרר את מה שאינו מהדהד עם רצונות הנפש שלנו. מעבר זה יכול לעודד אותנו להתחבר ללהבה הפנימית שלנו ולחלוק את תשוקתנו עם אחרים. האם יש משהו שאתה מתלהב ממנו שאתה יכול להציע כשירות לעולם?


מאדים מחבר את נפטון: דואליות מתעלות


בתוך המים הרגשיים הקולקטיביים, אנו אחד, כולנו קשורים זה לזה. לאחרונה הוכח לנו בבירור כיצד יש למעשים שלנו פוטנציאל להשפיע על העולם, עם זאת, אל לנו לשכוח לקחת אחריות גם על המתרחש בתוכנו.

ההכרח בשיתוף פעולה מודגש ברגע זה של ההיסטוריה: אנו מוזמנים להרפות מהשיפוט ולתמוך זה בזה. הצירוף מאדים-נפטון יכול להיות הזמנה להתעלות מעל הדואליות ולבנות גשרים בין הצרכים האישיים שלנו לצרכיו של הקולקטיב.


ביטוי לחיי חלומותינו


פיתוי עז ביחד עם זה הוא להיות פסיבי מדי. כשיש לנו כוכבי לכת במזל דגים, אנו יכולים בקלות ללכת לאיבוד בתחום הרוחני מבלי לעסוק באופן פעיל ביצירת המציאות שלנו.

מעבר זה מציע לנו הזדמנות להשתחרר מכל תחושה של קורבן או חוסר יכולת. כשאנחנו מודעים לכך שאנחנו יוצרי מציאות משותפים, אנו מתיישרים בקלות עם תדירות החיים שאנו רוצים להתבטא. בסופו של דבר, צירוף המאדים-נפטון הוא תזכורת עוצמתית לעובדה שיש לנו את כל מה שאנחנו צריכים בכדי להגשים את החלומות שלנו.


אנו מקווים שנהנית ממאמר זה ומצאת שהוא מועיל. אנא שתפו עם אחרים והעירו למטה במה שהדהד אתכם הכי הרבה. האם אתם מרגישים גם את האנרגיות האלה?

קישור למאמר המקורי:

https://www.moonomens.com/mars-conjunct-neptune/

32 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מחסומים רגשיים מחסומים רגשיים יכולים להיות מכשולים שמונעים מאיתנו לחוות את הרגשות שלנו במלואם ולהתחבר לאחרים. מחסומים אלו עשויים להיות תוצאה של טראומה בעבר, התניות חברתיות או אמונות שליליות לגבי עצמנו

bottom of page