טאל לוי כהן

טריילר המופע  Express your MARGA

מופע המבוסס על התהליך האישי שלי של טרנספורמציה-שינוי, מחוויה של דכאון, בדידות וקושי לכוון את חיי למסלול אותו אני רוצה, בתוך שימוש בטכניקות של תרפיה ואמנויות הבמה - הגעתי למקום בו תמיד רציתי להיות, מצאתי מקומי מכל הבחינות - והגעתי לאושר (:

קטעים מתוך המופע "טאל"

מופע המבוסס על התהליך האישי שלי כנערה ורקדנית בהתמודדות עם הפרעת האכילה - בולימיה, שהחלמתי ממנה. במופע אני מתארת את האופן בו הלבשתי על עצמי את המחלה ומתארת את הדרך בה הבנתי באמצעות תאוריות וטכניקות פסיכולוגיות ואמנותיות כיצד ניתן להשיל אותה. 

בת 40, אימא לאריאל, בת-זוג לעמית ומגדלת גם את שני ילדיו.

שחקנית, רקדנית, יוצרת, מנהלת אמנותית, כותבת ומטפלת בהבעה וביצירה. 

MA אוניברסיטת לסלי, התמחות בטיפול בתנועה - תזה בנושא "עולם הבמה במפגש עם עולם הטיפול" - לפי שיטת אוריין - המעגל הפתוח. תוך הכשרה אישית תיאטרלית עם אמיר אוריין.

BA - האוניברסיטה הפתוחה.

PDDS - דיפלומה במחול מ-Laban Centre London (פרס The Mary Zemke Fund כהערכה ליצירת חוויה סטודנטיאלית חיובית לסטודנטים.) 

לימודי תאטרון בלונדון ב-The Method Studio, ו-The City Lit.

ובוגרת תלמה-ילין בבמגמת מחול. 

במהלך השנים התמחיתי בתחומי מחול שונים ומגוונים בארץ ובעולם: קלאסי, מודרני, מחול הודי, ריקוד אפריקני, גאגא. כמו גם באמנויות לחימה: איגרוף תאילנדי, טאי צ'י, באג-ווה-צ'ה וצ'י-קונג. 

מטפלת בתטא-הילינג מתקדמים.

החיבור שלי למשמעות האמיתית שביצירה החל בהפקות שניהלתי בבית הספר הגבוה למשחק בית-צבי, שם הפקתי הצגות ומופעים רבי משתתפים כמו "ציד המכשפות" עם גדי רול, "האריה, המכשפה וארון הבגדים" עם רפי ניב ו"זכרונות ברודווי" עם עוז מורג; כמו גם ניהלתי הפקה אצל מעצבת התלבושות רקפת לוי (בשיתוף יהודה עדר ועתי ציטרון) בהפקת "הקברט התל-אביבי החדש".

הופעתי במשך כ-5 שנים כרקדנית במופע Aluminum - The Show, על במות רבות בארץ ובעולם; שיחקתי בהצגות ובסרטי סטודנטים בישראל, לונדון וברלין; והופעתי כרקדנית-שחקנית בהצגות ילדים שונות ובהפקות סרטים עצמאיות בישראל.

ככוראוגרפית צעירה נבחרה עבודתי לפסטיבל המחול גוונים במחול, סוזן-דלל, וב- Bonnie Bird Theatre ,לונדון; בנוסף, יצרתי עבודות הנוגעות לשכול ולאובדן, בהפקת וייב הפקות בע"מ בישראל; ויצרתי כוראוגרפיות למסיבות סיום תיכון רבי-משתתפים/ות ברחבי הארץ.

במשך מספר שנים לימדתי מחול בעיר הערבית טירה, ילדות ערביות בגילאים שונים; טיפלתי בתרפיה באמצעות תנועה ואמנויות שונות, בבני-נוער בכפר הירוק, ובילדים/ות על הספקטרום האוטיסטי; והעברתי סדנאות בחיבור גוף-נפש, תנועה ומגדר בווינגייט, בתכנית בשיתוף משרד החינוך, מט"ח וג'וינט ישראל – אשלים.

כיום, אני מטפלת בקליניקה שבביתי בנשים, ילדים על הספקטרום האוטיסטי, הפרעות קשב וריכוז ונשים שרוצות לעשות שינוי משמעותי בחייהן; ומעבירה סדנאות לביטוי אישי-אמנותי, חיבור גוף-נפש, משחק, ריקוד ושינוי. 

כמו כן, אני מופיעה כשחקנית בהפקה עצמאית שכתבתי - "טאל" - הצגת יחידה מקורית במחול-תאטרון המתארת את חיי ואת התהליך שעברתי כרקדנית וילדה חסרת קול שהובילו להפרעת אכילה - חצויה בתוך תוכי ומוטרדת ומושפעת מהקולות שמסביבי אני חוקרת את נושא הפרעת האכילה, כותבת ויוצרת מתוך הכאב, ומביאה לידי ביטוי את הפחדים שלי ואת עצמי, ומוצאת לבסוף את הסנטר שלי ואת קולי.

אני יוצרת ומנהלת אמנותית, מפיקה וכוראוגרפית ביחד עם בת-חן הוורדי וקשי את המופע - Express your MARGA - מופע לתוך עצמנו. ובחזרה. חוויה אמנותית-חברתית-מדעית, שמאפשרת לקהל לגלות צד נוסף בעצמו! 

אירוע רב-חושי, שמשלב מופע תאטרון-מחול חווייתי מעצים ואקרובטי, בנושא חיבור גוף-נפש, תנועה ושינוי, המבוסס על תאוריות וטכניקות של תרפיה ואמנויות, עם מוסיקה ומדיה מקוריים:

Expressyourmarga.com

     צרו קשר:  052-3720763

מידע נוסף ושיתופי פעולה: